MASA SANDALYE TAKIMLARI

Eyl 15, 2010   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

 Yemek, Mutfak, Ev, Restaurant, Cafe…
Ev için masa sandalye takımları, mutfak masaları, yemek masası ve sandalyeler… Tüm bunlar kullanım amacınıza uygun olarak Bintaş’ta bulunmaktadır. Salonlar için sandalye modellerimiz mutfakta tercih edilen modellere göre bazı farklılıklar göstermektedir. Salonda kullanılan sandalyeler daha geniş oturumlu ya da sırt kısımları daha yüksektir. Bazı modellerde ise döşeme yüzeyi daha geniştir. Örneğin giydirme sandalye’nin salonda tercih edildiğini söyleyebiliriz. Daha fazla kumaş-deri yüzeyine sahiptir. Mutfaklarda kirlenmesin diye pek tercih edilmez. Daha çok salonda kullanılır. Bu fotoğrataki takım 4 kişilik olup, mutfaklarda tercih edilir. Bunun yanında, restorant (restaurant), cafe (kafe, cafeteria, cafeterya, kafeterya), lokanta, pastane (pastahane) vb… mekanlarda da yaygın olarak kullanılmaktadır.


 Sandalyelerimiz arasında bazıları geniş oturumludur.
Bazı sandalyelerimiz de son derece zarif ve ince görünümlüdür. Sağlamlık bakımından hiç bir fark bulunmamaktadır. Çünkü, sandalyelerin geniş oturumlu ya da ince oluşları ile ilgili bir özellik değildir sağlamlık.
 Sağlamlık, bağlantı noktaları ile ilgilidir. Bu sebeple tüm modellerimizde aynı sağlamlık mevcuttur. Görünüm bakımından bir çeşitlilik bulunmaktadır. Sandalye çeşitleri, bir çok ölçüde masa takımları Bintaş’ta…

Yorum yap