RESTORANT İÇİN MASA SANDALYE

Nis 5, 2011   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

  Özellikle bahar aylarında açılış yapan yeni restorant, cafe ve pastahaneler masa sandalye talebinde bulunmaktadır. Bazen oteller, bazen de lokantalar müşterilerine en iyisini sunabilme gayretiyle bizlere ulaşırlar. 
 Ahşap masa sandalyelerin her zaman bir ağırlığı vardır. Bu sebeple, en doğru kararı vererek ahşaba yönelen müşterilerimiz ‘sağlam’ masa sandalye aldıklarını gördüklerinde teşekkürlerini iletmektedirler. 
 Ürünlerimiz, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakta, bizi yeni müşterilere yine onlar aracılığıyla taşımaktadır. Günümüzde iletişimin hızlanması ve çeşitlenmesi sayesinde, alış-veriş şekilleri de değişmektedir. Müşterilerimiz sadece, müşterilerimizin arkadaş, eş dost ve çevresinden gelmemekte, aynı zamanda internet, medya vb. ortamlarda da ürünlerimizle ilgilenen müşterilerimiz oluşmaktadır. Tüm kanallardan bize ulaşan tüm müşterilerimizi aynı memnuniyet ile gülümsetmek için çalışıyoruz. Bintaş, yerli kaynakları kullanır. Yerli üretim yapar. Ülkemizin, ve dünyanın en iyileri olma yolunda üstün çaba gösterir. Uzmanlaştığımız konular için bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyiniz.

Bintaş’ın İhtisas Alanları

Ahşap > Masa > Sandalye > Aksesuar Çeşitleri
Üretim > İskelet > Mobilya > Boya > Döşeme > Ambalaj > Sevkiyat
/Satış > Perakende> Toptan

Yorum yap