Ahşap Masa

Ahşap Masa

EN 90 -BOY 90-YÜKSEKLİK 76  Ölçüsünde, ve farklı ölçülerde farklı renklerde birinci sınıf gürgen ağacı, Birinci sınıf işcilikle komple masif, ahşap, cilalı üretilmektedir.

Görmüş olduğunuz masa komple ahşap. özel tekniklerle üretilen ve Usta Ellerden çıkan ahşap Masalar özenle üretilmektedir ve klasik manada MDF sunta ve benzeri ham maddelerden yapılan Mobilya ürünlerinde benzemez. ayaklar Gürgen ağacından üretilmektedir, masanın etek kısımları yine ağaçtır. üst tablasında ise  ağaç kaplama kullanılmıştır. genişliği 90 santimetre, uzunluğu da 90 santimetre kare biçiminde ve 76 santimetre yüksekliğinde bir masadır. ahşap masa bulunduğu ortamı nefes almasını sağlar çünkü ağaç  doğadan gelir. ağaç nefes aldırır gözeneklerine ortamda bulunan hava su buharı nem girebilmektedir. ağacın lifli yapısı bulunduğu ortamın nefes almasına yardımcı olur. bu yüzden ahşap masa almanızı Şiddetle tavsiye ediyoruz…
 burada görmüş olduğunuz ölçüleri verilen masa farklı ölçülerde üretilebileceği  Gibi farklı renklerde üretilebilir. birinci sınıf Gürgen ağacı kullanılmıştır. birinci sınıf işçilikle komple masif olarak imal edilmiştir. cilası mükemmeldir.

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Top